Творчій спілці «Об’єднання професійних художників Закарпаття» – 30

Print Friendly, PDF & Email

З нагоди ювілею спілки у Закарпатському обласному художньому музеї ім. Йосипа Бокшая відбулася ретроспективна виставка. Давніші і сучасні роботи представили 22 художники.

За словами голови спілки Василя Брензовича, головним здобутком об’єднання є продовження і розвиток Закарпатської школи живопису. Протягом 30 років діяльності проведено понад 200 пленерів в області та за межами регіону.

Члени колективу неодноразово відзначалися різними преміями і нагородами, восьмеро отримали звання Заслужений художник України, а Степан Шолтес удостоєний звання Народного.

Наразі об’єднання налічує 32 учасники. Митці працюють у жанрах живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва.

Заступниця голови Закарпатської обласної ради Андріана Сушко привітала художників, побажала подальшого творчого процвітання, легкого пензля, натхнення і удачі. Голові спілки Василю Брензовичу вона вручила подяку для всього колективу від Закарпатської обласної ради «За вагомий внесок у розвиток образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва краю, значні творчі здобутки та з нагоди 30-річчя від дня створення спілки».

Прес-служба Закарпатської обласної ради