28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

У Брюсселі достойно представлено Закарпаття, як родзинку України та перспективний інвестиційний регіон

Четверг, 21 Апрель 2016, 15:56

Эта среда, 20 Апрель, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс взяв участь у шостих щорічних зборах EGTC Платформи Комітету регіонів ЄС, які відбулися у столиці БельгіїБрюсселі. Йшлося про влив Шенгенської кризи на прикордонне співробітництво.

Українську делегацію також представляли голова наглядової ради Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА, керівник облради VІ скликання Володимир Чубірко та заступник директора ЄОТС ТИСА Юдіта Євчак.

Офіційна делегація від Закарпаття прибула на запрошення Раффаеле Каттанео, голови Комісії з питань територіального зближення та бюджету ЄС. Цьому посприяли наші угорські партнери, в частности,, голова Загальних зборів області Саболч-Сатмар-Берег Оскар Шестак та директор ЄОТС ТИСА Андреа Сабоне Цап.

Модераторами зборів були: голова Комісії з питань територіального зближення та бюджету ЄС, політичний координатор Платформи EGTC Комітету регіонів ЄС Раффаеле Каттанео, Єврокомісар з питань регіональної політики (Румыния) Коріна Крету, голова РЕГІ комітету Європарламенту, доповідач з питання «Європейського територіального співробітництва – передової практики і новаторських заходів» Іскра Михайлова.

До учасників поважного зібрання звернувся й очільник Закарпатської облради, співголова ЄОТС ТИСА Михайло Рівіс, який достойно презентував наш край як родзинку України та перспективний інвестиційний регіон.

— Маємо надію, що через новостворений проект EGTC Тиса нам вдасться розбудувати багатонаціональне Закарпаття до рівня тих, які зуміли розбудувати наші угорські, словацкий, польські, румунські сусіди, з якими у нас не тільки спільні кордони, а й теплі, щирі стосунки та успішна співпраця, — наголосив Михайло Михайлович та додав: — Сьогодні ми тут, бо віримо, що на нашій землі настане мир, що ми будемо у великій європейській родині будувати своє майбутнє разом. Що ціна, заплачена за свій європейський вибір, а вона була надто високою, не була марною.

Закарпатська делегація провела низку зустрічей, в частности,, з постійним представником України при ЄС Точицьким Миколою та фахівцями представництва України в ЄС. Відтак отримано повну підтримку об’єднання «Тиса» як першого пілотного проекту кооперації європейського зразка. За словами Володимира Чубірка, «представляючи EGTC «Тиса», ми де-факто стали членами європейського клубу».

У ході роботи зборів EGTC Платформи Комітету регіонів ЄС окреслено плани на 2016 год. В частности,, презентовано ЄОТС в ЄС і концептуальної програми розвитку та євроінтеграції Закарпаття, а також обговорено візит Президента Комітету регіонів Маркку Марккули до Закарпаття.

Прессслужба Закарпатської облради

 

 


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх