У будівлях облради розмістять окремі установи та організації

В облраді відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, комунального майна та приватизації. Насамперед вивчили питання щодо тимчасового розміщення на період дії воєнного стану та на 90 календарних днів після його припинення окремих установ та організацій у будівлях, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Члени комісії одноголосно підтримали клопотання про розміщення Громадської організації «Берегівський громадський центр «Кожен може допомогти» в окремій будівлі у місті Берегово, для здійснення волонтерської діяльності.

Також погодили тимчасове розміщення окремого підрозділу Національної гвардії України, схвалили розміщення Комунального закладу «Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь)».

Крім того, буде виділено додаткові приміщення у Тячеві для Тячівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

За результатами засідання профільної комісії підготовлені рекомендації щодо реалізації порушених ініціатив у формі відповідного розпорядження обласної ради.

У роботі комісії взяли участь: заступник голови комісії Петро Станко, секретар комісії Мирослава Ливч, члени комісії – Ірина Мацепура, Віктор Русин, Зоя Темнохудова. Серед запрошених – заступник голови облради Василь Дем’янчук, представники Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради, працівники виконавчого апарату обласної ради.

Пресслужба Закарпатської облради