У Чинадіївському дитячому будинку виховують 138 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

Print Friendly, PDF & Email

Про це сьогодні під час наради з головою Закарпатської облради Володимиром Чубіркою та керуючою справами ради Мирославою Ливч повідомила керівник Чинадіївського дошкільного навчального закладу інтернатного типу Закарпатської обласної ради Світлана Софілканич.
 
Вона також повідомила, що минулоріч заклад отримав на статутну діяльність 20 млн. В установі — 85 працівників, які виховують 138 дітей. Тут навчаються діти з 6 до 16 років. Це — дітки-сироти та діти, які були позбавлені батьківського піклування.
 
Усі вихованці закладу живуть у школі стаціонарно, харчуються, відвідують заняття. За словами Світлани Софілканич, тут забезпечують лише початкову освіту. Надалі ж вихованці відвідують звичайні школи, а повертаючись на позакласних заняттях уже у спецшколі їм допомагають із домашніми завданнями.
 
Площа приміщень закладу складає понад 2 тисячі квадратних метрів. Директора також зауважила, що у школі є потреба у заміні котлів. Для цього зараз виготовляється проектно-кошторисна документація.
 
У ході спілкування голова облради запропонував керівнику закладу допомогу у вигляді продуктів харчування, а також — попросив тримати зв’язок і повідомляти про поточні потреби закладу.
У зустрічі також взяла участь Директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрації Мар’яна Марусинець.
 
Підписуйтеся на наші новини у Facebook: https://www.facebook.com/zakrada.gov.ua/
та читайте більше новин на нашому Telegram: https://t.me/PressZakrada