14 грудня 2019

У депутатських запитах – інтереси самоврядних територій і громад

понеділок, 25 листопада 2019, 10:43

На позачерговій цьогорічній листопадовій сесії облради обласні обранці  підтримали депутатські запити колег, які скористалися своїм депутатським  правом та  порушили питання, актуальні для самоврядних територій і громад нашого краю.

Так,  Володимир Паульо у своєму запиті просив  врахувати  пропозиції про створення окремої Великолучківської сільської територіальної громади з центром у с. Великі Лучки Мукачівського району в проекті Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області, а Петро Добромільський ‒ про  вжиття заходів із вирішення проблем надання медичної допомоги мешканцям населених пунктів Іршавського району, забезпечення належного фінансування Іршавської районної лікарні.

Схвалені у сесійній залі документи направлені на розгляд обласної державної адміністрації. Про результати розгляду буде повідомлено і  обласну раду,   і названих депутатів у визначений законодавством термін.

Виконавчий апарат облради