07 серпня 2020

У депутатських запитах – партнерська взаємодія на користь краю

середа, 28 вересня 2016, 11:23

Серед депутатських запитів, які подали обласні обранці у ході другого пленарного засідання четвертої сесії, більшість стосувалася нагальних проблем різних сфер життя краю.

Так, Василь  Дем’янчук клопотав про підготовку відповідного звернення до центральних органів влади  щодо  внесення  змін до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів», що стосується можливості  ввезення спецтранспорту, які відповідають екологічним нормам рівня  «ЄВРО-4».

Віктор Русин у своєму запиті порушив питання щодо підготовки  проекту Перспективного плану формування  територій громад Закарпатської області.

А Федір Ісайович просив виділити  кошти з обласного бюджету  у сумі  600 тисяч грн. для заміни пошкоджених градобоєм дахів на будівлях селищної  бібліотеки та  музичної школи у смт Королево Виноградівського району.

У запиті Наталії Костелеби-Веремчук йдеться про необхідність  виділення коштів  у сумі 200 тисяч грн. для оплати праці  штатних працівників  пункту тимчасового базування бригади  екстреної швидкої медичної допомоги  у с.Великі Ком’яти Виноградівького району.

Іван Курах подав запит щодо перерахування районними радами до бюджету м. Ужгорода коштів за  лікування громадян інших адміністративно-територіальних одиниць Закарпатської області в медичних закладах міста. В іншому запиті  Івана Ілліча мовиться про необхідний ремонт доріг у селах Латірка та Біласовиця Воловецького району.

Усі подані депутатські запити направлені у відповідні інстанції для їх позитивного вирішення.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору