У депутатських запитах –  наболілі проблеми громад Закарпаття

Print Friendly, PDF & Email

У ході роботи позачергової сесії Закарпатської обласної ради, яка відбулася 19 січня 2021 року, окремі депутати, скориставшись правом у рамках Регламенту роботи ради,  виступили із заявами і  повідомленнями.

Відтак голова облради Олексій Петров озвучив депутатські запити.       Так, до початку  засідання до обласної ради звернулася Ольга Олексик із проханням вжити заходів для повноцінного забезпечення пацієнтів із цукровим та нецукровим діабетом медикаментами за кошти  місцевих бюджетів області, а Наталія Штефуца –  до департаменту охорони здоровʼя облдержадміністрації щодо надання інформації з таких питань:  як проходить підготовка до реалізації плану імунізації населення від COVID-19; як проходитиме логістика препаратів та чи готова технічна база для зберігання вакцини;  чи проводитиметься окремо навчання усіх осіб, що братимуть участь в кампанії?

Низку запитів було подано на засіданні в усній формі. Василь Якубець озвучив  три депутатські запити.  У першому – просив інформувати про стан вирішення питання із проведення капітального ремонту автодороги загального користування місцевого значення   Іза – Нижнє Селище – Драгово, зокрема на її проблемній ділянці між селами Іза – Липча, та  про фінансування робіт із виготовлення оновленої проєктно-кошторисної документації на цей об’єкт. У наступному йшлося  про необхідність здійснення комплексних заходів із запобігання паводкам у селі Липча Хустського району і проведення капітального ремонту берегоукріплення річки Ріка. В  іншому – про надання інформації стосовно стану вирішення питання із проведення капремонту дитячого навчального закладу в с. Іза Хустського району, а також про причини відсутності цього об’єкта  у  переліку проєктів, що реалізуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Петро Добромільський  у своєму запиті закликав  Іршавську, Білківську, Кирицьківську  та Довжанську ОТГ в найкоротші терміни провести позачергові сесії, аби передбачити фінансування для соцпрацівників з обслуговування  одиноких престарілих жителів району, які потребують стороннього догляду, а також про створення відповідних Центрів допомоги з цілодобовим їх  перебуванням.

Василь Федурцьо озвучив потребу щодо відновлення роботи відділень Укрпошти на Тячівщині та  про ремонт доріг між селами Нересниця-Ганичі.

Ірина Галай просила  вивчити та узагальнити  інформацію про стан  у лісовій галузі краю.

Були внесені й інші депутатські запити, які крайові обранці підтримали одноголосно.

Пресслужба облради