У депутатських запитах – про необхідність створення меморіального музею, впровадження системи електронного документообігу в органах місцевого самоврядування та будівництво електромереж

Print Friendly, PDF & Email

Враховуючи практику, яка склалася в обласній раді, у ході роботи першого пленарного засідання другої сесії, в/п голови облради Андрій Шекета озвучив низку депутатських запитів із актуальних питань життя області.

Зокрема, попередньо до пленарного засідання до обласної ради надійшли  запити від Олексія Петрова та Едгара Токара, в яких  йдеться про одну ініціативу – створення меморіального музею або філії Заслуженого художника України Шолтеса Золтана Івановича.

Також  звернулася  Наталія Штефуца щодо впровадження системи електронного документообігу (СЕДО) в обласній раді та органах місцевого самоврядування області.

Андріана Сушко у своєму запиті  порушила питання про  вирішення проблеми перебування на вулицях міста бродячих тварин, які становлять потенційну загрозу містянам, а Єва Якушева – про виділення коштів з обласного бюджету на реалізацію проєкту будівництва електричних мереж зовнішнього електропостачання Оноківської сільської ради Ужгородського району.

Микола Дербак подав два депутатські запити. В одному – просив включити автомобільні дороги у Хустському районі до Переліку доріг, на яких у 2021 році в рамках діючих програмних документів будуть проводитися ремонтні роботи, в іншому – виділити кошти для закупівлі в рамках  обласної програми “Шкільний автобус” для підвезення учнів до Колочавської і Синевирської ЗОШ Хустського району.

Колективний запит членів профільної комісії з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації, який подали  Кіш М. М., Шандор Ф. Ф., Балог Л. І., Чубірко В. В. – пропонується скерувати до ТОВ «Верховина» з пропозицією укласти договір сервітуту з метою забезпечення права вільного проходу та проїзду (для автомобілів швидкої медичної допомоги, пожежних автомобілів, автомобілів з будівельними матеріалами та устаткуванням) наявним шляхом до Невицького замку – фортеці ХІV століття.

Йосип Борто порушив питання про виділення Великодобронській громаді Ужгородського району шкільного автобусу.

Були подані й інші запити.

Депутати підтримали їх, відтак документи  скерують  у відповідні інстанції для розгляду і вирішення.

Пресслужба облради