У Генеральному Консульстві Угорщини в Ужгороді презентували виставку робіт Миколи Шете, художника і директора галереї “Ужгород”

Print Friendly, PDF & Email

Відвідати презентацію прийши поціновувачі художнього мистецтва, друзі, колеги та представники влади.
 
Микола Шете з 1998 р. по сьогодні працює директором художньої галереї “Ужгород” Закарпатської організації Національної спілки художників України.
З 2003 – по 2008 р. голова міського творчого об’єднання “Барви Карпат”.
З 2009 р. – заступник голови Управління фондом майна Закарпатської організації Національної спілки художників України.
З 2012 р. – член Національної Спілки художників України.
Першу виставку організував ще у далекому 1975 році у будинку офіцерів у Мукачеві у 20-річному віці.
 
Запрошений на презентацію перший заступник голови Закарпатської облради Андрій Шекета висловив подяку Генконсулу пану Йожефу Бочкаї за те, що установа, яку він очолює, систематично надає арт-простір для наших художників і таким чином підтримує закарпатське мистецтво.
 
“Це, насправді, великий позитив, що ми живемо у мирному місті і маємо можливість відкривати виставки та підтримувати мистецтво у той час, коли у багатьох містах України йде справжня війна.
Пана Миколу Шете, роботи якого ми сьогодні споглядаємо, знаємо і як митця, і як мистецького менеджера, який уже 24 роки очолює галерею “Ужгород”.
 
У його роботах яскраво виражений пейзаж. Тут кожен може знайти своє: і гірські краєвиди, і спокійне плесо озера і загадкове надвечір’я… Бажаю всім нам приємного перегляду, триматися разом і бути з Україною по один бік…”, – звернувся до присутніх перший заступник голови облради.
Довідково
 
Микола Шете працює в галузі станкового реалістичного живопису, є постійним учасником обласних, всеукраїнських та закордонних художніх виставок, живописних пленерів. Його улюблений жанр— пейзаж. В основі його роботи над краєвидом – живе емоційно-художнє переживання від зустрічі з природою. Картини художника зберігаються у приватних колекціях поціновувачів мистецтва Європи і світу.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради