У колективних депутатських запитах – інтереси громад краю

Print Friendly, PDF & Email

У ході пленарного засідання 16-ої сесії облради її очільник Михайло Рівіс озвучив низку депутатських запитів із актуальних питань, які тривожать жителів Закарпаття.

Так, депутатська фракція КМКС подала декілька колективних запитів. В одному із них ідеться про те, що, враховуючи сталу тенденцію до зростання пасажиропотоку через українсько-угорський кордон, є необхідність щодо збільшення пропускної спроможності існуючих пунктів пропуску, а саме: переведення на цілодобовий режим роботи ПП «Дзвінкове‒Лонья» та «Косино ‒Барабаш». «Оскільки режим функціонування пунктів пропуску визначений Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорщини про контроль прикордонного руху в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного й залізничного сполучення від 4 травня 2012 року, то просимо ухвалити і направити відповідне Звернення до КМУ про вжиття заходів стосовно продовження режиму цілодобового функціонування ПП «Дзвінкове‒Лонья» та «Косино‒Барабаш»,‒ зазначається в документі

В інших двох запитах депутати просять виділити кошти: 300 тис грн ‒на придбання необхідного обладнання для кухні та їдальні Великодобронської ЗОШ І-ІІІ ст. та 100 тис грн‒на придбання і облаштування водоочисного обладнання для Малодобронської ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородського району.

Дані запити підтримано у сесійній залі та направлено у відповідні інстанції для їх розгляду і вирішення.

Виконавчий апарат облради