16 жовтня 2019

У Мукачеві зібрали 52 тис. 400 грн. на лікування Артема Шипота

середа, 20 лютого 2013, 14:16

19 лютого, у ресторані Daily, в ТРЦ «Щодня», відбувся благодійний аукціон.

Виручені від нього кошти підуть на допомогу 6-річному Артему Шипоту. У хлопчика виявили пухлину, і сьогодні він потребує якісного та дороговартісного лікування за кордоном.

У якості лотів були виставлені 22 роботи вітчизняних художників зі всієї країни, у тому числі й закарпатських.

Загальна сума зібраних коштів становить 52 тисячі 400 гривень. Участь в аукціоні взяли підприємці міста, обласні та міські депутати.

Зокрема, Іван Балога придбав аж 5 полотен, і це найбільший вклад за підсумками аукціони. Крім того, на подію завіталв президент АВЕ-груп з Австрії Гельмут Бюргер, який придбав 2 картини.

До слова, кошти на порятунок Артема Шипота останні два місяці збирає усе Мукачево. Вперше розпочали на фестивалі Червене вино. Тоді творча молодь, а також гурт Without Limits організували спеціальні вечірки з цього приводу. Тепер ще і благодійник аукціон. Також кошти на порятунок хлопчика пересилають у приватному порядку.

Джерело:  Мукачево.net