24 лютого 2020

У Ніредьгаза відбулися урочистості, присвячені 24-ій річниці Дня Незалежності України

п`ятниця, 28 серпня 2015, 11:46

27 серпня в угорському місті Ніредьгаза відбулися урочистості, присвячені 24-ій річниці Дня Незалежності України, організовані Консульством України в Ніредьгазі.

У заходах взяли участь найвище керівництво області Саболч-Сатмар-Берег – голова Загальних зборів пан Оскар Шестак та його заступники, представники державних органів влади, місцеві депутати, делегації від українських самоврядувань Угорщини, представники Посольства України в Угорщині, місцева інтелігенція.

У своєму виступі Консул-Керівник Консульства Аркадій Гупало подякував Угорщині за підтримку української незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, а також за допомогу, яку Угорська держава надає Україні у ці найскладніші для нас часи.

Закарпатську область у заходах представляли радник голови Закарпатської обласної ради Юдіта Євчак, голова постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації Михайло Кічковський, депутат обласної ради Габор Кінч та директор комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради Валерій Грищенко.

Колектив Консульства висловив щиру подяку за вітання голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка. «Вам довірено почесну й відповідальну місію гідно представляти нашу державу у світовому співтоваристві, покладати мости в її майбутнє. Переконаний, що Ваші зусилля сприяють подальшій розбудові України, її високого міжнародного авторитету та утвердженню як невід’ємної частини Європи.

У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчої наснаги, незгасного оптимізму, нових здобутків та вагомих звершень на нелегкій дипломатичній ниві в ім’я процвітання Української держави» – йдеться у вітанні.

До участі у заходах долучився також голова Верб’яжської сільської ради Воловецького району Іван Півкач. Незабутнім для присутніх був виступ колективу художньої самодіяльності села, у виконанні яких прозвучали народні та обрядові пісні, забезпечивши усім присутнім гарний настрій.

Прес-служба облради