07 грудня 2021

У облраді обговорили процес передачі майна закладів профтехосвіти на баланс територіальних громад

П’ятниця, 13 серпня 2021, 13:12

Виконувач повноважень голови Закарпатської облради Василь Іванчо провів робочу нараду з питань передачі з державної у спільну власність територіальних громад області (комунальну власність області) цілісних майнових комплексів державних закладів профтехосвіти.

У нараді також взяли участь секретар комісії облради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна, приватизації, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою Іван Синетар, начальник відділу вищої, професійно-технічної освіти та науки департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА Оксана Довганич, керівник Комунальної установи «Управління спільною власністю» обласної ради Юлія Малик, заступник керуючого справами обласної ради Володимир Гнатківський та представники закладів профтехосвіти області.

В. п. голови облради насамперед поінформував присутніх про стан підготовки та організації процедури передачі цілісних майнових комплексів закладів професійної освіти. Зокрема, повідомив, що наразі створено 14 комісій з передачі майна, яке перебуває на балансі профтехучилищ.

Загалом Закарпаття за темпами процесу передачі згаданого майна, зі слів, Василя Іванча на основі інформації з Міносвіти — попереду інших регіонів. В. п. голови облради також висловив побажання до всіх керівників профтехосвітніх закладів, щоб усе те майно, яке є на балансі очолюваних ними установ, було відображене у актах передачі і попросив висловитися з приводу питань, які турбують керівників профтехучилищ у ході процесу передачі майна.

Свої рекомендації з приводу правильності оформлення актів прийому-передачі майнових комплексів присутнім та інших тонкощів цього процесу розповіли начальник комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» обласної ради Юлія Малик та начальник відділу вищої, професійно-технічної освіти та науки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Оксана Довганич.

У свою чергу присутні керівники освітніх закладів цікавилися, як буде здійснюватися фінансування їх закладів після передачі майна та, власне, коли вони зможуть розпочати повноцінну роботу уже будучи на балансі тієї чи іншої ТГ.

Василь Іванчо спрогнозував, що згаданий процес повинен завершитися до кінця року. Що стосується фінансування, то остаточно питання не вирішено. За словами в. п. голови облради, його буде зֹ’ясовано після того, як будуть відомі результати діяльності нещодавно створеної при обласній раді робочої групи з аудиту діяльності та ефективності усіх комунальних установ облради.

Пресслужба Закарпатської обласної ради   


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору