У облраді заслухали кандидатів на посади директорів Міжгірського, Берегівського та Хустського медичних коледжів

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні в облраді засідали наглядові ради трьох комунальних закладів фахової передвищої медичної освіти.

Насамперед пройшло засідання наглядової ради КЗ «Міжгірський медичний фаховий коледж» Закарпатської обласної ради.

Вже майже 2 місяці пройшло з часу оголошення конкурсу на посаду директора цього медичного навчального закладу. Сьогодні члени наглядової ради коледжу заслухали кандидата на посаду Надію Стець, котра наразі виконує обов’язки директора закладу.

У наглядовій раді — 3 депутати облради: Петро Станко, Микола Дербак та перший заступник голови ради Андрій Шекета. А також — по одному фаховому представникові від освіти та медичної галузі. 13 червня завершується подача кандидатур.

Процедура виборів директора демократична. За керівника пропорційно голосують викладацький колектив, студенти та навіть технічний персонал.

Після цього наглядова рада проводить співбесіду з обраним керівником і пропонує його до затвердження на найближчій сесії облради.

Надія Стець працює у Міжгірському фаховому коледжі з 1994 року. Починала професійну діяльність лаборантом. Вже 17 років є заступником директора з навчальної роботи. З 2020 року виконує обов’язки директора закладу.

До виборів нового директора готується і «Берегівський медичний фаховий коледж» Наглядова рада цього комунального закладу заслухала інформацію виконуючої обов’язки директора закладу Мар’яни Гаал про хід організації конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника. Наразі процедуру розпочато, створений організаційний комітет  та проводиться рейтингування кандитатів. Вибори повинні відбутися 27 червня. Згідно із положенням, директора коледжу обиратиме колектив із числа педагогів (75% голосів), представники студентства (15%) та непедагогічні працівники (10%).

Мар’яна Гаал має намір подати документи кандидата на посаду директора. До цього рішенням сесії Закарпатської обласної ради з 18 жовтня 2021 року її призначено виконуючою обов’язки керівника закладу.

У «Берегівському медичному фаховому коледжі» Мар’яна Юріївна працює з 1995 року. З 2011 року виконує обов’язки заступника директора з навчальної роботи. Викладачка анатомії.
Своїм головним завданням вважає спільну з колективом роботу на покращення професійної підготовки студентів для того, аби випускники могли легко працевлаштуватися на роботу.
У коледжі навчається 373 студенти. Незважаючи на дистанційну форму, навчальний рік заклад закінчує успішно. До 28 червня триває сесія, з 30 червня розпочинається вступна кампанія.
Наглядова рада працювала у складі головуючого, заступника голови Закарпатської обласної ради Василя Дем’янчука та її членів: депутатки Єлизавети Біров та директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної військової адміністрації Анатолія Пшеничного. Також у засіданні взяв участь голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, депутатка Наталія Штефуца, заступник декана факультету післядипломної освіти та доунівеситетської підготовки ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Андрій Ілько.

Паралельно проходило і засідання наглядової ради Комунального закладу «Хустський базовий медичний фаховий коледж» Закарпатської обласної ради. У ході розповіді про стан закладу та плани з покращення його функціонування, виконувач обов’язків директора Віктор Бабич наголосив, що заклад потребує збільшення ліцензій із розрахунку по 5 місць на другий та третій курси. Потреба викликана великою кількістю бажаючих навчатися у коледжі із числа вимушених переселенців.

Пресслужба Закарпатської облради