24 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

У Перечині вшанували пам’ять воїнів-афганців

Четверг, 26 Декабрь 2019, 16:36

Вчера,, 25 Декабрь, в городе. Перечині відбулися заходи з нагоди 40 — річниці із дня введення радянських військ в Афганістан.

Участь у заходах взяли: заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик, депутати облради Роман Шніцер й Василь Скрип, голова правління громадської організації «Перечинська районна спілка ветеранів всіх війн» Володимир Коцур, а також воїни – інтернаціоналісти, які були безпосередніми учасниками тих подій. Насамперед присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в Афганістані.

Звертаючись до учасників заходу, Петро Грицик висловив вдячність усім воїнам, яким довелося брати участь у тих подіях та чесно й сумлінно виконували військову присягу. «Нині схиляємо свої голови у скорботі за тими, чиї імена висічено на скрижалях нашої історії, імена загиблих земляків. Низький уклін матерям, які у житті втратили найдорожче. Та виховали мужніх воїнів. Теперь, К сожалению, українці змушeні захищати територіальну цілісність своєї держави, демонструючи всьому світові хоробрість і любов до рідної Вітчизни», – мовив Петро Васильович.

Очільник районної спілки, учасник тих подій Володимир Коцур згадував, как 17 молодих закарпатців влітку 1979 року спеціальним призивом відправили на військовий вишкіл у піщану пустелю – Каракуми, де їх готували для виконання бойових наказів. Затим понад 20 місяців брали участь у військових боях у далекій гірській країні у складі 5 дивізії Туркестанського військового округу.

Згадуючи події, учасники зібрання висловили щиру вдячність українським синам і дочкам, які нині дають відсіч ворогу на східних рубежах держави та сподівання, що безглузда війна скоро закінчиться, запанує мир у державі, а жахіття війни більше не повернеться на нашу землю.

Відтак наприкінці заходу, за клопотанням районної ветеранської організації, вищою нагородою ВО «Україна»орденом «За розбудову України», за сумлінне та бездоганне служіння українському народу, спрямовані на розвиток і утвердження суверенітету Держави вшановано обласних обранців Петра Грицика, Романа Шніцера та Василя Скрипа, а також відзначено окремих воїнів-афганців, жителів Перечинщини.

Виконавчий апарат облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх