19 Ян 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

У прийдешній 2021 рік закарпатці увійдуть із новим обласним бюджетом

Четверг, 17 Декабрь 2020, 14:02

На сьогоднішньому третьому пленарному засіданні першої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання зареєструвалось 51 MP.

Спостерігати за роботою пленарного засідання була змога також в атріумі будівлі завдяки засобам відеотрансляції.

Порядок денний першої сесії був сформований ще 7 грудня, и 9 – внесено певні зміни до нього. Упродовж міжпленарного періоду до ради надійшло ще ряд питань, які обговорювались постійними комісіями і президією. Окремі проєкти рішень депутати виключили із розгляду, как таковой, що потребують доопрацювання, а інші – включили як невідкладні.

Відтак очільник обласної ради Олексій Петров озвучив низку депутатських запитів. В частности,, Мирослава Ливч звернулася про виділення коштів для ремонту автомобільної дороги «Свалява-Довге-Липча» ( відрізок Свалява – Керецьки) , Володимир Паульо – щодо проведення ремонту дороги місцевого значення «Червеньово-Гать» на відрізку сіл Великі Лучки-Страбичово Мукачівського району та ін.

Депутати внесли важливі зміни до обласного бюджету на 2020 год, затвердили обласний бюджет на 2021 год,  Програму соціально-економічного розвитку Закарпатської області на 2021 рік та низку регіональних програм у сфері підприємництва, регіонального розвитку громад, профілактики злочинності та боротьби з тероризмом у краї, розвитку транскордонної співпраці, туризма и курортов, физической культуры и спорта, підтримки нацменшин, видання творів місцевих авторів, тваринництва, переробки сільськогосподарської продукції, рослинництва, охраны окружающей среды,  популяризації закарпатської книги, підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» та ін.

В дополнение, внесено зміни до окремих регіональних програм.

Як і було визначено на президії ради, депутати у сесійній залі підтримали звернення до вищих органів державної влади. В частности,, щодо розгляду можливості фінансування моніторингу атмосферного повітря за рахунок коштів держбюджету і стосовно закупівлі необхідного обладнання для медзакладів краю.

 Завершуючи роботу першої сесії обласної ради , Олексій Петров привітав депутатів та їх родини з прийдешнім Новим 2021 роком і світлим Різдвом Христовим!

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх