У рамках «Ерделівських читань» нагороджено працівників Закарпатської академії мистецтв

Print Friendly, PDF & Email

Перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета у рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Ерделівські читання» вручив ряд нагород працівникам Закарпатської академії мистецтв.

«Я дуже тішуся з того, що на Закарпатті проходять такі мистецькі заходи, адже наші майстри пензля продовжують жити у своїх творах і у згадках про них з боку науковців, мистецтвознавців та поціновувачів їхньої творчості», — звернувся до присутніх Андрій Шекета.

Відтак перший заступник голови облради виконав приємну місію і за вагомий особистий внесок у розвиток культури та мистецтва краю, сумлінну творчу працю, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя заснування першого мистецького освітнього закладу на Закарпатті і 130-річчя з дня народження Адальберта Ерделі вручив найвищу спільну нагороду обласної ради та обласної державної адміністрації — нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» професора, члена Національної спілки художників України, ректора закарпатської академії мистецтв Івана Небесника.

Високу відзнаку прийняв син ректора Іван Небесник — кандидат мистецтвознавства, завідувач кафедри дизайну Закарпатської академії мистецтв, якого, у свою чергу, Андрій Андрійович нагородив Почесною грамотою обласної ради.

З цієї ж нагоди грамотами обласної ради нагороджено Бокшан Анну — проректора з навчальної роботи Закарпатської академії мистецтв, Наталію Ребрик — проректора з науково-педагогічної роботи, доцента кафедри культури та соціально-гуманітарних дисциплін Закарпатської академії мистецтв, кандидата філологічних наук.

Також перший заступник голови облради вручив подяки обласної ради оголосити методистові, керівнику навчального відділу, викладачу Закарпатської академії мистецтв Оксані Вагері та доценту кафедри культури та соціально-гуманітарних дисциплін Закарпатської академії мистецтв Оксані Гаврош.

До слова, Міжнародна науково-практична конференція «Ерделівські читання», запроваджена Закарпатською академією мистецтв ще у статусі коледжу мистецтв і проводиться з 1995 року.

Цьогоріч у програмі заходу відбулися пізнавальні екскурсії Ужгородом, відвідини музеїв . Відвідання музеїв, відкриття міжнародної виставки молодіжної графіки «Ідентифікація» у галереї «Ужгород» та нічної студентської виставки «Травневі блукання» у внутрішньому дворі Закарпатської академії мистецтв на вул. Волошина. Науково-практична конференція зібрала кілька десятків учасників з різних куточків України та зарубіжжя.

Масштабний захід проходить за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту культури, національностей та релігій закарпатської ОДА, Закарпатського музею народної архітектури та побуту, Закарпатської академії мистецтв та Фонду імені Адальберта Ерделі.

Пресслужба закарпатської обласної ради