У рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад у Закарпатській області за 3 роки втілено 46 проєктів розвитку

Print Friendly, PDF & Email

«Обласна влада упродовж 7-го скликання неодноразово зверталася до вищих органів державної влади з проханням  щодо фінансової підтримки для розвитку регіону Українських Карпат, і це стало поштовхом для затвердження відповідної державної програми», – наголошується у звітному документі про роботу депутатського корпусу. Ці питання також відображені й у активній діяльності Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон-Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку», представництво якого діє в нашій області.

Серед проєктних заявок, у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад у Закарпатській області, за кошти обласного та частково державного бюджетів за 3 роки втілено 46 проєктів, які з року в рік стають якіснішими, формуються професійні проєктні команди, налагоджуються механізми взаємодії. Особливої актуальності набули ідеї та ініціативи щодо безпеки громад Карпатського регіону, охорони здоров’я, екології, нових туристичних маршрутів, розвитку спорту в гірських громадах, збереження історико-архітектурних об’єктів тощо.

«Завдяки послідовній роботі обласної ради щодо розвитку міжрегіонального та транскордонного співробітництва, залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в економічну та соціальну сфери краю, партнерів  по співпраці більшає, успішно зреалізованих  проєктів розвитку територій також. У підсумку все це сприяє інвестиційній привабливості нашої країни», – зазначає голова облради Михайло Рівіс.

Пресслужба облради