02 квітня 2020

У результаті виконання Плану заходів буде реалізовано завдання та стратегічні цілі, передбачені Регіональною стратегією розвитку краю

понеділок, 17 лютого 2020, 16:17

Про це йдеться у рішенні Закарпатської облради «Про План заходів із реалізації у 2021 – 2023 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років».

Цей План заходів є інструментом реалізації регіональної стратегії, який передбачає заходи в середньостроковій перспективі у рамках накреслених завдань, відповідальних виконавців, строки виконання, обсяги і джерела фінансування з визначенням індикаторів результативності їх виконання, а також є основою для розроблення інвестиційних програм ( проєктів), спрямованих на розвиток області.

Метою розроблення Плану заходів є реалізація пріоритетів та заходів Стратегії, які б дозволили забезпечити підвищення рівня конкурентоспроможності області, територіальну соціально-економічну інтеграцію і просторовий розвиток, ефективне управління у сфері регіонального розвитку, бізнесу, забезпечення фінансового оздоровлення реального сектору.

До Плану заходів пропонується понад 90 проєктів.

Завдання Плану заходів фінансуватимуться за рахунок державного, обласного та інших місцевих бюджетів, а також залучених фінансових ресурсів підприємств та інвесторів, коштів міжнародної технічної допомоги.

Цим документом рекомендовано обласній державній адміністрації до 28 лютого 2020 року затвердити індикатори (показники результативності) реалізації проектів Плану заходів та спільно з районними державними адміністраціями, Берегівським, Мукачівським, Ужгородським, Хустським та Чопським міськвиконкомами, виконавчими комітетами об’єднаних територіальних громад, територіальними структурними підрозділами центральних органів виконавчої влади забезпечити виконання Плану заходів.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на першого заступника голови обласної державної адміністрації та постійні комісії обласної ради.

Пресслужба облради