У санаторному комплексі «Деренівська Купіль» стартувала виставка-продаж творів відомих закарпатських митців

Print Friendly, PDF & Email

Виставка живопису і скульптури в мистецькому просторі АРТ-ДК відкрилася в рамках благодійного заходу задля підтримки ЗСУ. В експозиції представлені роботи Народного художника України Володимира Микити та Заслужених художників України, живописців Людмили Корж-Радько, Володимира Павлишина та скульптора Богдана Коржа. 10% з вартості кожного твору автори спрямують армії.
 
– Мистецтво – це серйозна зброя. І вдало її використовуючи, можна тримати потужний фронт, який так само, як військовий, наблизить нашу Перемогу, – сказав під час виступу голова Закарпатського відділення Національної спілки художників України Борис Кузьма.
 
Живописні та скульптурні роботи розташовані у трьох залах арт-простору санаторного комплексу
«Деренівська Купіль». Володимир Микита представив твори сучасного мистецтва, над якими працював останні роки. Фантасмогоричні сюжети та колірно-пластичні образи Володимира Павлишина, як завжди, вирізняються оригінальною впізнаваною манерою письма. Закохана у квіти Людмила Корж-Радько створювала свої квіти з палітри дивовижної долини ірисів у «Деренівській Купелі», яких тут налічується 180 видів. Скульптури малих форм Богдана Коржа чарують пластичною виразністю.
 
Захід відвідала заступниця голови Закарпатської обласної ради Андріана Сушко. Вона привітала художників та подякувала їм за активну участь у громадському житті краю, активну патріотичну позицію, яку вони проявляють, тримаючи мистецький фронт.
Триватиме виставка-продаж до понеділка.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради