17 вересня 2019

У сесійній залі облради відзначили кращих нотаріусів краю

п`ятниця, 30 серпня 2019, 16:31

У п’ятницю, 30 серпня, з нагоди Дня нотаріату України у сесійній залі обласної ради, відзначили кращих нотаріусів Закарпаття. Участь в урочистостях взяли: заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик,  директор Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України Катерина Чижмарь, колеги та друзі іменинників.

Багато теплих слів пролунало на адресу висококваліфікованих практикуючих нотаріусів області.  Зазначалося, що нині у Закарпатті є 15 державних нотаріальних контор, державний нотаріальний архів, в яких працюють 26 державних нотаріуси. Також в області трудяться 152 приватних нотаріуси.

Звертаючись до іменинників Петро Грицик передав щирі вітання від голови облради Михайла Рівіса й усього депутатського корпусу краю та зазначив, що саме від ефективності діяльності нотаріусів, від їх високих моральних якостей, бездоганної репутації та високого професіоналізму залежить збереження в суспільстві стабільності, миру, злагоди та спокою. «Високо цінуючи вашу невтомну добросовісну працю бажаю всім вам невичерпної енергії, стійкості й наснаги, міцного здоров’я та нових професійних здобутків. Щастя, миру та благополуччя вам і вашим родинам!» – щиро побажав він.

Відтак Петро Васильович виконав приємну місію та вручив відзнаки облради.

Так, за зразкове виконання обов’язків, делегованих державою, пов’язаних із вчиненням нотаріальних дій, та з нагоди Дня нотаріату України

Грамотою обласної ради нагороджено: Продан Тетяну Василівну – головного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, Пуга Анжелу Михайлівну – приватного нотаріуса Мукачівського міського нотаріального округу, Романко Любов Іванівну – приватного нотаріуса Ужгородського міського нотаріального округу.

Подяку обласної ради оголошено: Дідренцел Віолетті Тиберіївні – консультанту Воловецької нотаріальної контори, Іванчовій Наталії Сергіївні – приватному нотаріусу Мукачівського районного нотаріального округу, Олексик Вірі Михайлівні – юрисконсульту приватного нотаріуса Хустського районного нотаріального округу Чіжмаря Сергія Івановича, Петрик Наталії Василівні – приватному нотаріусу Ужгородського міського нотаріального округу, Тиводар Наталії Іванівні – приватному нотаріусу Ужгородського міського нотаріального округу.

Виконавчий апарат облради