У сесійній залі облради відзначили обдарованих учнів та їх педагогів

Print Friendly, PDF & Email

Йосип Борто на колегії управління освіти ОДА: обласна рада і надалі робитиме усе можливе, щоб підтримувати талановитих й обдарованих учнів краю та їх педагогів

Сьогодні, 22 серпня, керівники краю: виконуючий повноваження голови обласної ради Йосип Борто та голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко узяли участь у підсумковому розширеному засіданні колегії департаменту освіти  і  науки ОДА.

Серед запрошених: начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко, керівники органів управління освітою, директори загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих закладів Закарпаття, а також педагоги та учні, що стали призерами олімпіад різних етапів та учнівських конкурсів.

Відкрила засідання директор департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова та проінформувала про порядок денний. Серед низки питань –  нагородження учнів, які стали переможцями IV етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, учителів, які їх навчали у 2018/2019 навчальному році, а також учнів – переможців ІІІ етапу конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт Малої Академії наук України, учасників  зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, які отримали 200 балів з предметів тестування.

Також предметно освітяни обговорили підсумки роботи галузі у 2018/ 2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік.

Найбільш жвавішою та приємнішою стала урочиста частина заходу, яку із хвилюванням чекали учні, вчителі та батьки.

Йосип Борто привітав молодих закарпатців із вагомими успіхами у навчанні та побажав і надалі не втрачати цікавості до навчання. Він, зокрема, відмітив, що пропрацювавши 25 років спочатку вчителем, а згодом – директором у сільській школі, добре розуміє проблеми освітян. Йосип Йосипович запевнив у тому, що обласна рада і надалі буде підтримувати талановитих та обдарованих учнів, а також їх педагогів, які вкладають знання і душу у своїх вихованців. Окремо подякував батькам юних обдарувань за виховання діточок та побажав усім доброго здоров’я.

Насамкінець Йосип Йосипович разом із Ігорем Бондаренко виконали приємну місію та нагородили грамотами й преміями переможців олімпіад із навчальних предметів та конкурсів МАН України.

Тож цьогоріч Закарпатська область має 42 переможців IV етапу Всеукарїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів 2018/2019 н.р., 18 – ІІІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та 2 випускників, які склали ЗНО на 200 балів. До слова, грошові премії виділили з Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013-2020 роки.

Традиційно цінні подарунки (фірмовий швейцарський годинник та ручка «Паркер») вручили двом ученицям, котрі за даними Українського центру оцінювання якості освіти отримали найвищі результати – 200 балів з предметів тестування. Це –  Кашмель Валерія, випускниця Великоберезнянської гімназії Великоберезнянської районної ради та Федак Аделіна, випускниця Великолучківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мукачівської районної ради.

Приємною несподіванкою свята стало нагородження ще однієї 200-бальниці, яка набрала максимальну кількість балів із двох предметів: хімії та біології. Це – Ганна Федосєєва, яка на ЗНО зареєструвалася як підприємець, сама не є практикуючим учителем, але готує дітей до зовнішнього незалежного оцінювання. Їй вручили символічний подарунок – «Мудру сову».

Виконавчий апарат облради