У сесійній залі обласною радою 7-го скликання ініційовано понад 500  депутатських  запитів із розвитку територій та підтримки жителів краю

У звітній інформації про діяльність обласної ради 7-го скликання йдеться про депутатські запити як дієвий інструмент вирішення актуальних питань життєзабезпечення краю та громад. Зокрема, у сесійній залі підтримано 528 депутатських запитів, які скеровано для реагування за належністю до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, а також до керівників правоохоронних структур.

Такі депутатські ініціативи зросли на 90 відсотків, попри підтриманих депутатами запитів у минулому скликанні.

Також заявлено низку депутатських звернень у міжсесійний період. У значній частині депутатських запитів, звернень йшлося про необхідність вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку краю, зокрема з розбудови автодоріг, а також щодо розвитку освіти, культури, охорони здоров’я, роботи дошкільних закладів, розв’язання земельних спорів тощо.

Не менш важливим є блок депутатських ініціатив, що стосуються  лікування важкохворих закарпатців.  З огляду на пріоритетність у роботі обласної ради – питання соціального захисту населення, звернення та запити жителів Закарпаття – перебувають на особливому контролі депутатського корпусу ради.

Пресслужба облради

(Фото із архіву пресслужби облради)