У Сваляві чеські благодійники відремонтують приміщення для переселенців

Сьогодні, 20 вересня, за участю керуючої справами Закарпатської облради, депутатки ради Мирослави Ливч на базі Свалявського професійного будівельного ліцею відбувся круглий стіл щодо співпраці між чеською благодійною організацією «Людина у біді» та громадською організацією «Авангард 2021» (м. Свалява).

У ході зустрічі учасники обговорили питання про організацію спільних заходів із ремонту приміщень навчального закладу з подальшим поселенням тут внутрішньо переселених осіб. Усі напрацьовані домовленості сторони закріпили підписанням договору про співпрацю між чеською благодійною організацією «Людина у біді» та громадською організацією «Авангард 2021».

Передбачено, що чеські партнери зобов’язуються надати благодійну допомогу на ремонт приміщень гуртожитку ліцею, громадська організація «Авангард 2021» закупить необхідні матеріали, а майстри та учні ліцею виконають необхідні роботи. Наразі планується підготувати кімнати для проживання переселенців. Станом на сьогодні тут проживає 67 ВПО. Таких благодійних проєктів у нашому краї чеські благодійники реалізують понад 10.

Мирослава Ливч, підсумовуючи захід, подякувала чеським партнерам, які з самого початку російської агресії допомагають вирішувати низку нагальних питань, зокрема, і облаштування житла для людей, що рятуються від жахіть військової російської агресії.

Пресслужба Закарпатської обласної ради