28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

У ТОП-100 впливових людей Закарпаття представлено 11 Члены Совета

Суббота, 30 Сентябрь 2017, 18:28

У вересні вийшов у друк щорічний журнал «Впливові ЛЮДИ Закарпаття 2017 ТОП-100». Серед різних впливових закарпатців достойно представлена когорта обласних депутатів з головою регіонального парламенту та працівників облради.

Відтак одиннадцять обласних обранців, среди которых — очільник облради Михайло Рівіс та голова ОДА Геннадій Москаль, посіли почесні місця у таких номінаціях, как: «Закарпаття знакове» (Андрій Шекета), «Закарпаття авторитетне» (Михайло Рівіс та Йосип Борто), «Закарпатье: харизма» (Геннадій Москаль та Віктор Русин) «Закарпатье: стабільність» (Ледида Александр, Василий Gubal′, Іван Курах та Роман Шніцер, «Закарпаття інтелектуальне» (Василь Лазоришинець) и «Закарпаття креативне» (Денис Ман та керівник прес-служби облради Вікторія Сенгетовська). Найбільше депутатів від фракції БПП – 3 лица, по двоє обранціввід «Батьківщини», «Єдиний центр» та «Опозиційний блок», і по одномуз «Відродження» та КМКС. Интересно, що крайові парламентарі – з різних професій: екс-губернатори, Врачи, колишні керівники правоохоронної та митної установи, бизнесмены, посадові особи держустанов.

Як зазначено у передмові, «Список людей, що так чи інакше з’являються у публічному просторі Закарпаття, оновлюється, будемо відвертими, доволі мляво. Можна говорити про зміну (розширення чи звуження) «ареалу» їх впливовості, проте кілька десятків прізвищ неодмінно входять до сотні найзнаковіших роками поспіль.

Конечно, є і рекордсмени – завсідники, без яких рейтинг впливових уже не уявляється. Однако,, щороку вдається знайти і згадати «новачків» — Эти, хто збурив соціум гарним вчинком, гучною заявою чи просто власним життям…

Так що ж таке «впливова людина»?! І яким набором критеріїв має володіти? Свій список ми склали, виходячи з власного досвіду, и, сподіваючись, здорового глузду, не оминувши ані інтелекту, ані моральних якостей. Это, без претензій на повну об’єктивність, і пропонуємо увазі читача.

Ця впливова колода гучних (і не надто) імен складена для того, аби ми не оминали і пам’ятали своїх земляків, что, на самом деле, і творять щоденно історію краю і країни. Хто знає, можливо нинішні «королі» втратять свої корони, а «валети» здійснять справжній прорив до вершини «тузів».

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх