17 Ян 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

У ВАТИКАНІ ЗАСЯЯЛА ЗАКАРПАТСЬКА ЯЛИНКА (видео)

Суббота, 17 Декабрь 2011, 00:06

16 Декабря на 16.30 в соборе Святого Петра в Ватикане состоялась акция украинского Рождества в Ватикане», течение которого торжественно zasvìčeno Закарпатье дерево. Она — подарок папе от украинцев.

Как сообщает Радио Ватикана, в торжествах приняли участие группы из Ивано-Франковска, Львівської та Закарпатської областей.

На початку дійства на площу вийшли українські «звіздарі». А до початку офіційної церемонії на площі лунали українські колядки.

Після виконання ватиканського гімну, з привітальним словом до присутніх звернувся архиєпископ Джузеппе Бертелло, Президент Губернаторства Ватикану, представник Уряду України Віце-Прем’єр-Міністр Борис Колесніков, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук, Львівський Митрополит латинського обряду архиєпископ Мечислав Мокшицький та Мукачівський Єпарх владика Мілан Шашік.

В свою очередь,, Мілан Шашік сказав, що закарпатська ялинка є Ватикані є свідченням того, що Україну поважають і вона є європейською державою.

Післявідбулося урочисте засвічення ялинки. Виконав цю почесну місію маленький українець. У цей самий момент оркестр Ватиканської жандармерії виконав Державний гімн України.

По завершенню офіційної частини усіх очочі частували українські різдвяні страви.

Напомнить, що закарпатська ялинка вирушила до Ватикану 23 Ноябрь. Красуню готували до подорожі дуже відповідально. Доставляли деревце до Папи Римського автопотягом.

До Риму вона прибула 1 Декабрь. Уже 5 грудня ялинку почали встановлювати на центральній площі Ватикану.

Источник: M k ч е о п е т


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх