У Великоберезняської «швидкої» – новосілля

Print Friendly, PDF & Email

Напередодні Нового року колектив Великоберезнянської підстанції ЕМД переїхав у новеньке, щойно відремонтоване приміщення.

Дотепер «екстренки» розміщувався у непристосованих тісних приміщеннях Великоберезнянської райлікарні.

Зараз колектив переїхав до просторих світлих кабінетів в колишній будівлі Великоберезнянської адміністрації.

Символічно, що працівники підстанції розміщуються у кімнатах, де раніше працювали соціальні служби району. Площа нового приміщення майже 82 квадратні метри. У трьох кабінетах не тільки створені комфортні умови для роботи та відпочинку працівників підстанції, але й є окремо кімната для зберігання ліків.

Приємна подія стала можливою завдяки розумінню та підтримці депутата обласної ради Ярослава Шукаля та керівника місцевої громади Богдана Кирлика, які відгукнулися на прохання медиків допомогти із розміщенням працівників в умовах, щоб дозволили максимально ефективно та комфортно виконувати вкрай важливу роботу – рятувати життя.

На прохання КНП «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги» ЗОР місцевою ТГ надано приміщення, а ремонт зроблений коштами самого закладу.

Загалом Великоберезнянська підстанція екстреної медичної допомоги обслуговує понад 26 тисяч населення регіону. Їй підпорядковуються два пункти базування – у селах Ставне і Костринська Розтока.