20 вересня 2021

У Верхній Австрії з робочим візитом перебуває делегація Закарпатської області

Вівторок, 7 червня 2011, 13:21

Поважну делегацію очолив голова обласної ради Іван Балога.

У її складі – голова Ужгородської районної ради Михайло Фединець, Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов, Мукачівський міський голова Золтан Лендєл, Хустський міський голова Володимир Кащук та директор «AВE Мукачево» Марія Оленич.

Мета візиту – поглиблення двостороннього співробітництва у сферах, що становлять інтерес сторін: економіка, енергетика, інвестиційна сфера, культурно-гуманітарне співробітництво тощо.

У ході відвідин проведено офіційну зустріч у головному офісі Energie AG, після чого делегація оглянула сміттєспалювальний заводу в м. Вельс. Затим поважних представників органів місцевого самоврядування Закарпаття прийняли у парламенті федеральної землі Верхня Австрія.

У програмі передбачено також зустріч із графинею Шенборн та із керівництвом землі Відень у магістраті.

Прес-служба облради