16 жовтня 2019

У Волівці триває маркування туристичних шляхів

четвер, 30 травня 2013, 10:43

Продовжуються роботи в рамках міжнародного проекту із маркуваннятуристичних шляхів у Карпатах за підтримки уряду Чеської Республіки. На території Воловецького району промарковано ряд туристичних шляхів, які проходять територією Воловецької селищної ради, в тому числі і безпосередньо через селище.

На Воловецькому залізничному вокзалі встановлено перші в районі табличні туристичні знаки, які вказують туристам напрями туристичних шляхів, відстані та час ходу до значних об”єктів. Через селище проходить один з магістральних туристичних шляхів, протяжністю 332 км прокладено від кордону з Словаччиною до кордону з Румунією і включено в мережу європейських туристичних шляхів, мандрівку по якому можна розпочинати від Воловецького залізничного вокзалу.

Воловецька селищна рада