23 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

У Закарпатській облраді офіційно підписано угоду про співпрацю між Закарпатською торгово-промисловою палатою та господарською палатою краю Височина

Пятница, 29 Сентябрь 2017, 14:39

На Закарпатті з кількаденним робочим візитом перебуває делегація чеського краю Височина, яку очолив гетьман, член палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Їржі Бєгоунек. В пятницу, 29 Сентябрь, чеських партнерів приймали в Закарпатській обласній раді в.п.голови облради Йосип Борто та заступник голови облради Петро Грицик.

Чеську сторону представляли: генеральний консул Чехії у Львові Павел Пешек, член Ради краю Височина і Ради Статутарного міста Їглави Мартін Гискі, член Представництва Краю Височина і староста міста Хотєборж Томаш Шкарид, голова крайового уряду, голова правління благодійного фонду «ВіЗа», член Постійної конференції Зденєк Кадлец, голова Крайової торгово-промислової палати Краю Височина Ріхард Горкі, начальник канцелярії гетьмана, координатор співпраці Краю Височина із Закарпатською областю Катерина Свободова, Член постоянной конференции, член благодійного фонду «ВіЗа», експерт Йозеф Недвєд, член благодійного фонду «ВіЗа», перекладач ВасильСамандрула.

З українського боку були присутні: депутати облради – Ернест Нусер, Иван Курахата, Антон Lìvrìnc, Василь Якубець, керуючий справами апарату облради Юрій Гузинець, президент Закарпатської торгово-промислової палати Отто Ковчар та інші.

На початку зустрічі Йосип Борто від імені голови обласної ради Михайла Рівіса, всього депутатського корпусу облради радо привітав чеських партнерів, які вже стали щирими друзями на Закарпатській землі.

У вашій особі хотів би також засвідчити глибоку повагу і подяку братньому чеському народу, який вчора відзначав свято своєї державності, за підтримку України у відстоюванні незалежності та її євроінтеграційних прагненнях, — наголосив в.п.голови облради Й.Борто, Добавление: — Ми також щиро вітаємо намір керівників громад міст Тячів та Хотєборж налагодити партнерські зв’язки, як це уже роблять інші громади наших двох регіонів.

У ході перемовин зазначалося, що нинішній рік для Закарпаття та краю Височина є особливим, оскільки маємо змогу відзначити своєрідний ювілей – 10-річної плідної співпраці. За ці роки зроблено багато як в плані соціального розвитку населених пунктів, так і в розвитку культурного, гуманітарного обміну.

І за ту допомогу, яку надає край Височина Закарпаттю, хотів би сердечно Вам подякувати. Для нас вона є дуже цінною і важливою, — підкреслив Йосип Йосипович, Добавление: — За ці дні перебування в нашій області ви мали змогу в цьому ще раз переконатися. Введені спільно в дію за ці дні соціальні проекти, як і понад 80 — у попередні роки, довго служитимуть краянам. Я убежден, що жителі тих сіл і міст будуть довго пам’ятати про вашу допомогу. И хорошо, що про це їм нагадуватимуть прикріплені таблички.

Прийняті 10 років тому рішення наших представницьких органів про співробітництва між двома регіонами, сприяв також розвитку контактів між громадами наших міст і сіл, бізнесовими структурами, навчальними закладами та мистецькими установами, інституціями громадянського сектору, — зауважив гетьман Їржі Бєгоунек, Добавление: — І це не рубіж. Ми й надалі допомагатимемо Закарпаттю реалізовувати спільні проекти для покращення соціальної сфери.

Для нас нині дуже важливий ваш досвід проведення реформ, в тому числі щодо реформування місцевого самоврядування, — звертаючись до чеських гостей зазначив Петро Грицик. — А тому дуже приємно, що цілий ряд міст, селищ і сіл наших регіонів прагнуть офіційно налагодили партнерські відносини з Чехією. Так, обласна рада і надалі активно підтримуватиме та розвиватиме нашу співпрацю.

Насамкінець зустрічі відбулося підписання угоди про співпрацю між Закарпатською торгово-промисловою палатою та господарською палатою краю Височина. Зі свого боку гетьман Їржі Бєгоунек, користуючись приємною нагодою, запросив керівництво облради та депутатський корпус на урочистості святкування 10-ї річниці співпраці Закарпаття та Височини, яке заплановано наприкінці жовтня п.р.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх