16 Апрель 2021

У Закарпатській облраді засідали три профільні комісії

Вторник, 16 Май 2017, 14:35

Во вторник, 16 мая, постійні профільні депутатські комісії розпочали вивчати матеріали другого пленарного засідання сьомої сесії облради. Так, свої засідання провели наступні комісії: з питань транскордонного сотрудничество, развитие туризма и отдыха, яку очолює Чаба Pejter, по вопросам здравоохранения, яке провів заступник голови комісії Василь Скрип, а также по вопросам экологии и природных ресурсов, де головою Оксана Біров.

Найперше обговорили депутати проекти рішень з профільних питань. Например, Комиссии по трансграничному сотрудничеству, розвитку туризму та рекреації розглянула два проекти : «Про хід виконання Програми розвитку транскордонного співробітництва Закарпатської області на 2016–2020 роки» та «Про хід виконання Програми формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу та залучення іноземних інвестицій у Закарпатську область на 2016–2020 роки. З цих питань інформувала по существу Мойш-Шіман Рената Василівнаначальник управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва ОДА та дала вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.

Депутати підтримали проекти рішень, потому что, за їх словами, саме транскордонне співробітництво сприяє європейській інтеграції та об’єднанню громад,підвищує їх конкурентоспроможність.

И затем, депутати розглянули проекти рішень, що стосувалися нових галузевих програм, в частности,, «Про Програму із благоустрою населених пунктів Закарпатської області на 2017 – 2020 годы, «Про Антикорупційну програму Закарпатської обласної державної адміністрації на 2017 «год», затвердження звітів з виконання низки обласних програм у сфері медицини, трансграничное сотрудничество, образование, оздоровления и отдыха детей, реформування системи закладів для дітей-сиріт, розвитку національних меншин, архівної справи, підтримки ЗМІ та творів місцевих авторів тощо.

Також уважно проаналізували комісії проекти рішень з майнових питань та про надра. Обговорили обласні обранці і зміни та доповнень до раніше ухвалених галузевих програм, в частности,, до Програми економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2017 год, для повышения эффективности функционирования коммунальных предприятий Закарпатской области – set Hh. «Международный аэропорт» Ужгород» 2017 – 2020 лет, и др..

У ході свої роботи депутати висловили чимало пропозицій, Комментарии и дополнения для предлагаемых материалов и проектов решений. Они , Конечно, будуть узагальнені та запропоновані до розгляду президії обласної ради, который запланирован на 22 мая.

У засіданнях постійних комісій взяли участь перший заступника голови обласної ради Йосип Борто, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, керівники департаментів та управлінь ОДА.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх