У Закарпатській обласній раді колядували

Нині, 16 січня, із різдвяною колядою до обласної ради завітали колядники – хор Свято-Покровської церкви, що в Ужгороді з її настоятелем протоієреєм Феодором Горшковим. Їх прийняли голова облради Олексій Петров разом із дружиною Іриною та донечкою Полінкою.

Виконавши низку улюблених українських колядок та щедрівок, колядники щиро повіншували Олексію Петрову, його родині та всьому депутатському корпусу облради щастя, здоров’я, добро та удачу.

Зі свого боку очільник обласної ради подякував поважним гостям за візит та збереження важливих різдвяних традицій із прославлення народження Сина Божого, побажав усім міцного здоров’я та всіляких Господніх щедрот. Олексій Геннадійович запевнив, що депутати облради, натхненні радісною колядою, прийматимуть виважені рішення на благо краю та вручив гостям подарунок.

Пресслужба облради