У Закарпатській облраді погасили новий випуск марок, присвячений захисникам України

Сьогодні до Дня захисників та захисниць України в Ужгороді у приміщенні Закарпатської обласної ради відбулося погашення спеціальних поштових марок та листівок.

Церемонія погашення нової серії відбулася за участю голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка, Дениса Цапа, командира РСЗВ «Град», 128-ї Закарпатської гірсько-штурмової бригади, Іллі Мунерова, командира взводу роти ТОР Управління патрульної поліції в Закарпатській області, заступника голови Закарпатської ОДА Петра Добромільського та керівника Закарпатської дирекції АТ «Укрпошта» Сергія Каліята.

Погасили марки спеціальним штемпелем, який діє всього один день.

Чергова серія марок присвячена різним підрозділам ЗСУ: Сухопутним військам, Військово-морським силам, територіальній обороні, Силам спеціальних операції, Десантно-штурмовим військам, “Привиду Києва” та Повітряним силам ЗСУ.

У цьому випуску автор марок Антон Хрупін разом із командою «Укрпошти» Н. Мухіною та С. Гречком доклали зусиль, щоб привітати наших захисників і захисниць. У наступних випусках марки будуть присвячені Головному управлінню розвідки, зв’язківцям, медикам та іншим.

І, за словами Сергія Каліята, на підході — марки, присвячені Кримському мосту, випуск яких «Укрпошта» анонсувала раніше.

Всі марки, листівки та конверти вже можна придбати онлайн та у відділеннях «Укрпошти».

«Сьогодні, у першу чергу, ми згадуємо про наших добровольців, бійців тероборони та Збройних сил. Бо на їхніх плечах тримається наш спокій і безпека. Самим фактом, що ми маємо можливість щодня йти на роботу, бачити своїх дітей, рідних, знайомих ми завдячуємо нашим захисникам. Але я хочу сказати нам усім, що сьогодні захисниками України є кожен, хто волонтерить, якісно виконує свою роботу, тримає медичний, культурний та духовний фронт і працює на економіку України. Вдячний «Укрпошті» за підтримку наших військових. підтримка для наших воїнів. Упевнений, що разом переможемо!», — підсумував церемонію голова облради.

Пресслужба Закарпатської обласної ради