У Закарпатській облраді відреагували на звернення виноградівського активіста

Print Friendly, PDF & Email

Володимир Чубірко зустрівся з депутатом Берегівської районної ради, керівником ГО «Народний контроль Закарпаття» Федором Щубером. Активіст звернувся до голови облради з низкою питань, які хвилюють жителів його району, а також попросив відреагувати на виявлені ним факти зловживання службовим становищем в окремих комунальних установах.  

Зокрема, йшлося про Виноградівський інклюзивно-ресурсний центр, який користується частиною приміщень Виноградівського соціально-каритативного центру.  Заклад тут проводить корекційно-розвиткові заняття та надає психо-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами. За словами Федора Щубера, зараз відділення не має змоги працювати через відмову керівництва центру підписати договір оренди на поточний рік.

Обговорили перспективу капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070301 Виноградово-Дротинці- Фанчиково. Це важлива магістраль Берегівського району, однак вже третій рік вкрита вибоїнами і їздити нею дуже складно. Депутат піклується про те, щоб дорогу включили в один із проєктів реконструкції автошляхів, які реалізуються на Закарпатті через різні програми.

Торкнулися і питання берегоукріплення річок у селах Комяти, Боржавське і Шаланки. Щороку кошти виділяються на такі потреби, розроблена проєктна документація на 11 млн. грн. але під час паводків річка Боржава все одно розливається і затоплює села. Свіжий факт – січень 2022 року.

Наступне питання, з яким звернувся «Громадський контроль Закарпаття» — введення в експлуатацію закладу дошкільної освіти у с. Дротинці, а також дитячого садочка і амбулаторії загальної сімейної медицини у с. Боржавське. Пан Щубер зазначає, що через відсутність відповідних дозвільних документів і невиконаних процедур з боку проєктантів, мешканці цих населених пунктів не мають змоги користуватися будівлями. «Стрічку кілька років тому урочисто перерізали, а заклади досі не працюють. Діти рік не ходять у садочки, а працівники продовжують отримувати зарплату», — скаржиться районний депутат.

Володимир Чубірко подякував Федору Щуберу за активну громадську  позицію та небайдужість. Усі матеріали уже передані на розгляд профільних комісій облради, у тому числі і комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності. А також — до Департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА. Окремі питання голова ради взяв на особистий контроль та після ретельного вивчення пообіцяв забезпечити хід їх виконання.    

Прес-служба Закарпатської облради