23 січня 2022

У закарпатських територіальних громадах бракує пунктів пожежогасіння

Вівторок, 11 січня 2022, 16:45

Про це йшлося на зустрічі голови Закарпатської облради Володимира Чубірка з керівним складом ДСНС у Закарпатській області.

«У наших ОТГ повинні бути добровільні пожежні громади. Це наш план на найближчий час. Навіть якщо не потрібно вже завтра, умовно, бігти і рятувати людей, навчені фахівці будуть готові і знатимуть, що робити при надзвичайній ситуації, а також навчать цьому своїх дітей. На жаль, маємо наявний розрив поколінь, коли мої ровесники знають елементарні протипожежні правила, а молодь про них навіть слухати не завжди хоче…», — зауважив Володимир Чубірко.

Також у рамках зустрічі очільник обласної ради вручив  спільні відзнаки облради та облдержадміністрації двом рятувальникам.

Зокрема — Ярославу Бабяку,  заступнику начальника, який працює на службі у структурі вже 22 роки і займається матеріально-технічним забезпеченням управління, володіє 5-ма мовами, співпрацює з міжнародними організаціями у напрямку залучення коштів на потреби структури. Власне Ярослав Баб’як, крім іншого, займається і пропагандою розбудови пунктів пожежогасіння у територіальних громадах краю.

Таку ж відзнаку — нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» отримав ветеран обласного управління ДСНС Володимир Ціцей — перший заступник начальника зі стажем, який дорівнює незалежності України — 30 років.

Управління інформаційного забезпечення Закарпатської обласної ради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору