У Закарпатті благодійники реалізовуватимуть соціальні проєкти

Заступник голови Закарпатської облради Василь Дем’янчук провів робочу зустріч із представниками БФ ДОРКАС Володимиром Ігнатьєвим та Вадимом Загнойко. Меценати організовують надання гуманітарної помочі людям із зони ведення бойових дій, які вимушено залишили свої домівки та опинилися у скрутному становищі. У Закарпатті успішно реалізували благодійний проєкт із надання допомоги у придбанні меблів для відремонтованого гуртожитку Свалявського професійного будівельного ліцею, де проживають переселенці.

Нині під час зустрічі благодійники повідомили про наступні соціальні проєкти, які готують для впровадження у нашому краї. Зокрема, планують реалізувати програму із мікрокредитування та мікродопомоги. Також проводитимуть для бажаючих тренінги щодо психологічної адаптації, складення сімейного бюджету, самозайнятості та самореалізації.

У ході розмови Василь Дем’янчук звернув увагу меценатів на вирішення проблемних питань у Солотвинській обласній лікарні, де проживають переселенці з обмеженими фізичними можливостями, евакуйовані із Запорізького спеціалізованого закладу. Посадовець подякував меценатам за підтримку та висловив побажання щодо впровадження проєктних ініціатив у громадах гірських районів.