У Закарпатті реалізовується Програма допомоги переселенцям в отриманні тимчасового житла

Print Friendly, PDF & Email

Заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук та керуюча справами облради, депутатка Мирослава Ливч провели робочу зустріч із представниками компанії «СДМ Інжиніринг Україна» (DAI Global), яка реалізовує проєкт із проведення ремонтних робіт у закладах освіти, де проживають внутрішньо переміщені особи. Кейс впроваджується у рамках Програми ЕRA, яка, зокрема, націлена на поліпшення інтеграції ВПО з рештою країни, а також допомагає таким особам отримати тимчасове житло, необхідну роботу та навички для здобуття засобів існування. Для участі у Програмі громади області попередньо подавали заявки на розгляд компанії. Відтак, із шести проєктів, які були відібрані, вже погоджені і проведені оціночні роботи Ставненського закладу дошкільної освіти (Ужгородський район) і Великобичківського ліцею (Рахівський район).
 
Під час зустрічі посадовці надали інформацію щодо об’єктів, які, за умови облаштування, можуть слугувати житлом для переселенців.
 
«Ми постійно вивчаємо можливості щодо залучення придатних приміщень у нашому краї, де вірогідно прихистити людей, котрі рятуються від війни. Також шукаємо шляхи залучення додаткових коштів для здійснення необхідних робіт. Підтримати цю категорію співвітчизників – наш обов‘язок», – наголошує Василь Дем’янчук.
 
Участь у зустрічі також взяли керівник відділу проектування компанії «СДМ Інжиніринг Україна» Дмитро Солодкий, закарпатська волонтерка Ельвіра Лесишин, яка допомагає реалізовувати проєкт та інші.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради