У Закарпатті створять Центр олімпійської підготовки  

Print Friendly, PDF & Email

 
Про це, серед іншого, йшлося у ході засідання постійної комісії Закарпатської обласної ради з питань освіти, науки, духовності та національних меншин.
 
Зокрема, члени комісії підтримали винесення на розгляд сесії облради 16 березня питання про створення комунального закладу «Центр олімпійської підготовки Закарпатської області», що опікуватиметься розвитком спортивних здібностей у молоді, котра має значні спортивні досягнення.
Також члени комісії пропонують до розгляду колег у сесійній залі проект рішення про створення Комунальної установи «Організаційно-методичний центр освіти» Закарпатської обласної ради.
 
Крім цього пропонується створити наглядову раду Комунального закладу вищої освіти «Академія культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради у складі 4 представників обласної ради та 4 представників академії.
 
Депутати також пропонують проект рішення, яким передбачено звільнити Віктора Бабича з посади директора Комунального закладу «Хустський базовий медичний фаховий коледж та поновити на цій посаді Ярослава Якима.
 
Серед іншого голова комісії Ілдіка Орос запропонувала проект рішення, що передбачатиме закріплення у статутах професійних закладів освіти Закарпатської облради можливість навчання мовами національних меншин.
 
Також члени комісії заслухали звіти представників профільних відомств ОВА про хід виконання у 2022 році програм підтримки нацменшин та розвитку міжнаціональних відносин у Закарпатській області на 2021-2025 роки та Регіональної програми забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 роки.
 
У звіті про функціонування останньої програми, зокрема, йшлося про те, що з початком війни в Україні до цього часу в область прибуло 179 дітей без супроводу батьків. Загалом у області перебуває 381 вихованець з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
 
У засіданні взяли участь: голова облради Володимир Чубірко, його перший заступник Андрій Шекета, керуюча справами облради Мирослава Ливч, заступник голови Закарпатської ОВА й заступник голови комісії Василь Іванчо, секретар комісії Марія Сігетій, член комісії Володимир Суботовський та директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА.
 
Підписуйтеся на наші новини у Facebook: https://www.facebook.com/zakrada.gov.ua/
та читайте більше новин на нашому Telegram: https://t.me/PressZakrada