У закарпатців примусово не відбиратимуть автотранспорт

Print Friendly, PDF & Email

Про це сьогодні під час зустрічі з підприємцями заявив Голова Закарпатської військової адміністрації Віктор Микита.

Під час зустрічі у ректораті Ужгородського національного університету з представниками бізнесу спілкувався і голова Закарпатської облради Володимир Чубірко. Йшлося про особливості забезпечення військових та переселенців в умовах військового часу.

Відбувся діалог із підприємцями стосовно перевірок їх діяльності, стосовно потреб для забезпечення життєдіяльності області.

Представники тимчасово переселених осіб підняли питання про працевлаштування та задіяння наших земляків з інших регіонів України у місцевих підприємствах та в інших галузях життєдіяльності краю, які потребують робочої сили, що б зняло навантаження з місцевої влади та волонтерів.

Ішлося і про особливості перетину кордону водіями вантажівок, що належать підприємствам, які забезпечують роботу критичної інфраструктури. Таких людей за підписом голови ОВА буде переведено у резерв і надано можливість перетину державного кордону.

Щодо вилучення автомобілів, то цей процес буде здійснюватися не у примусовому порядку і так само лише за підписом і вимогою голови ОВА. У пріоритеті — вантажівки та позашляховики.

Закарпатська обласна рада продовжує координацію міжнародних гуманітарних місій із дружніх до Закарпаття областей та розглядає можливість розселення тимчасово переміщених осіб у своїх комунальних закладах.

У зустрічі також взяли участь ужгородський міський голова Богдан Андріїв, заступник голови ОВА Василь Іванчо та представники Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки ЗСУ.

Пресслужба Закарпатської облради