Українська асоціація районних та обласних рад презентувала результати своєї роботи

25 травня відбулася чергова онлайн-нарада Української асоціації районних та обласних рад з актуальних питань діяльності районних рад. На заході Закарпатську обласну раду представляв заступник керуючої справами облради Володимир Гнатківський.

У ході наради УАРОР презентувала керівникам районних рад результати участі у робочій групі стосовно змін до Конституції щодо децентралізації та Консультативній раді при Голові ВРУ. Зокрема, Президент Асоціації Сергій Чернов повідомив, що позиція Асоціації у процесі позапарламентських публічних консультацій щодо тексту змін до Конституції України в частині децентралізації повністю доведена та відстоюється експертами.

Наголошувалося, що Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Голові Верховної Ради України підтримала пропозиції Української асоціації районних та обласних рад, зокрема, щодо забезпечення районних рад фінансовими ресурсами та субвенціями.

Крім того, на нараді було порушено питання про роль та місце районних рад в системі організації територіальної оборони.

Пресслужба облради