25 вересня 2021

Українська асоціація районних та обласних рад пропонує створення міжфракційного об’єднання у Верховній Раді України

П’ятниця, 11 червня 2021, 14:01

На сьогоднішній Всеукраїнській онлайн-нараді з актуальних питань діяльності районних рад, організованій Українською асоціацією районних та обласних рад (УАРОР), Закарпатську обласну раду представила керуюча справами облради, депутатка облради Мирослава Ливч.

Насамперед учасники зустрічі обговорили хід та результати засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке відбулося 8 червня п.р. На форумі керівництво Асоціації озвучило прохання щодо сприяння забезпеченню стабільних джерел наповнення обласних бюджетів для регіонального розвитку, що реалізовуватиметься шляхом діяльності агенцій регіонального розвитку.

Зазначалося, що для якісного виконання своїх повноважень обласні ради повинні мати стабільні доходи, а також є необхідність повернути повноваження щодо надрокористування.

Окремо учасники онлайн-наради обговорили змін до Конституції України та доцільність створення міжфракційного об’єднання у Верховній Раді України.

Передбачається, що таке депутатське об’єднання, опікуватиметься розвитком місцевого самоврядування, а також успішним та своєчасним впровадженням реформи децентралізації.

Відтак заплановано провести розширене засідання УАРОР 21 вересня поточного року, на якому обиратимуться до складу Правління Асоціації представники від областей.

Пресслужба облради