16 жовтня 2021

Українці Ніредьгази відзначили 30-річчя Незалежності України

Понеділок, 30 серпня 2021, 09:58
28 серпня в Угорському місті Ніредьгаза Саболч-Сатмар-Берегської області представники української діаспори святу навздогін відзначили День Незалежності України. На урочистості завітав і голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров.

У святкових заходах також взяли участь голова Самоврядування українців у місті Ніредьгаза Марія Станко та консул Генерального консульства України у Ніредьгазі Ласло Бабік.

У рамках святкування 30-ї річниці незалежності України, юні представники української діаспори декламували твори українською та виконували українські музичні композиції.
Олексій Петров привітав українців, які зібралися на свято, з визначною датою у історії нашої держави, побажав їм не забувати про велику батьківщину та переказав вітання від депутатського корпусу Закарпатської обласної ради.

Пресслужба Закарпатської обласної ради