Урочисто відкрито та освячено реконструйовану правобережну дамбу на р.Уж у с.Невицьке Ужгородського району

Print Friendly, PDF & Email

15 серпня  голова ОДА Олександр Ледида та в.п.голови облради Володимир Закурений взяли участь в урочистому відкритті цілого комплексу  реконструйованої правобережної дамби на р.Уж, що в с.Невицьке Ужгородського району та виступили перед присутніми з короткими  вітальними промовами.

В урочистостях також взяли участь перші керівники Ужгородського району – голова райради Михайло Фединець та голова РДА Руслан Чорнак,  Невицький сільський голова Михайло Лаба, начальник обласного виробничого управління по меліорації і водному господарству Володимир Чепак, директор Державного підприємства «Об’єднана дирекція будівництва водогосподарських об’єктів Закарпатської області», депутат облради   Ростислав Федів, депутати обласної, районної та сільської рад.

Як розповідали присутні фахівці, ця дамба була побудована  в 1971 році з метою забезпечення захисту села  та прилеглих територій. Під час катастрофічних повеней 1992, 1998, 2001 років,а також високих рівнів паводкових вод на річці Уж  було встановлено, що водозахисна дамба  не забезпечує в окремих місцях належного захисту  населеного пункту та сільгоспугідь. У зв’язку з цим Програмою комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса у Закарпатській області було передбачено виконання робіт з реконструкції зазначеної дамби.  Кошторисна вартість робіт – 6921,4 тис.грн., довжина дамби – 3995 м.

У понеділок здано в експлуатацію та освячено весь комплекс цього важливого об’єкту.

Як і раніше, тут планується облаштувати рекреаційну зону.

Прес-служба облради

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


**