Увага! Інформація для тих, хто надає гуманітарну допомогу з-за кордону

Print Friendly, PDF & Email

Кабінет Міністрів України прийнято постанову від 01.03.2022 №174 ,,Деякі питання пропуску гуманітарної допомоги через митний кордон України в умовах воєнного стануˮ.

Нею передбачено, що на період воєнного стану для здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та цивільного захисту населення ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА переміщується через митний кордон України за місцем перетину митного кордону на підставі товаросупровідних документів або декларації, заповненої особою, що перевозить такий товар, за формою, що додається.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА переміщується через митний кордон України без надання рішення про визнання вантажів гуманітарною допомогою та без прийняття рішення про включення заявників до Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги. Пропуск відбувається без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Державній митній службі та Державній прикордонній службі на період воєнного стану доручено забезпечити невідкладний пропуск через державний кордон України гуманітарної допомоги.