Ужгородська дитяча залізниця розпочала роботу 

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 30 квітня, розпочала роботу дитяча вузькоколійка в Ужгороді. Улюблена атракція діток та їх батьків, після півторарічної перерви знову запрацює за графіком. Її відновлення – результат командної роботи народних депутатів, обласної та міської влади.

Урочисте відкриття вузькоколійки відбулося за участю народного депутата України Миколи Тищенка, голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова, голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова, в.о. голови Укрзалізниці Івана Юрика та ін.

Під час урочистостей наголошувалося, що дитяча залізниця – це і місце для дозвілля малечі, і туристична родзинка обласного центру, а також важливий крок для популяризації професії залізничника серед молоді.

Довідково:

Дитяча залізниця була відкрита у 1947 році для того, щоб діти змогли більше дізнатися про роботу залізничників та спробувати себе у ролі справжніх касирів, провідників, начальників станцій та навіть машиністів, звісно під наглядом дорослих.

Дитяча залізнична дорога має довжину колій лише 1,1 кілометра і є найкоротшою в Україні. Потяг курсує між двома станціями — «Парк» та «Молодіжна».