16 Апрель 2021

Ужгородський коледж культури і мистецтв приймав вітання із 70-літтям

Суббота, 13 Май 2017, 20:54

12 травня у переповненому залі Закарпатського облмуздрамтеатру програмою «В мистецтві, натхненні, любовь» поважний ювілей відзначив Ужгородський коледж культури і мистецтв.

Своїм гостям викладачі й обдароване студентство вишу подарували масштабний, майже тригодинний концерт, що об’єднав музичні та пісенні композиції, танцювальні і театральні постановки, провівши присутніх через багату палітру жанрів, стилів, настроїв: від глибокої лірики – до нестримного запалу, від народних витоків – до модерних арт-експериментів.

Насичене мистецьке наповнення вечора було органічно доповнене відеофрагментами з історії навчального закладу, который, отзыв, розпочав свою історію в 1947-му році в місті Хуст, а в 1985-му був переведений до Ужгорода як обласний заклад із підготовки фахівців у галузі культури і мистецтв. Их, к слову, за час свого існування заклад випустив понад 10 тысячи.

Сьогодні ж у виші під наглядом 107 педагогів на чолі з директором Наталією Шетелею навчається майже 300 студентів за сімома спеціальностями: «Музичне мистецтво», «Менеджмент соціо-культурної діяльності», «Сценічне мистецтво», «Хореографія», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Народна художня творчість» и «Бібліотечна справа».

В рамках урочистостей не обійшлось і без численних привітань, в частности,, від керівників краю і міста. Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Петік відзначив, что, з огляду на вагомі досягнення вже багатох поколінь педагогів і студентів, можна сміливо говорити не просто про коледж, а про високу школу закарпатської культури, крім того – висловив захват від артистичного потенціалу учасників концерту, назвавши виступи «цілком гідними Євробачення». Заступник голови обласної ради Йосип Борто у вітальному слові слушно наголосив, що в наші дні не лише культура потребує державної підтримки, а й держава – культурної. В свою очередь, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зауважив, що практично жоден культурний захід у місті не обходиться без участі талановитих студентів, а також – випускників коледжу, котрі сьогодні складають помітну частину культурно-мистецьких колективів краю.

Опісля керівники виконали приємну місію й нагородили за успіхи в естетичному вихованні молоді, активну участь у громадському і культурному житті області та з нагоди ювілею коледжу низку працівників – почесними відзнаками, грамотами і подяками профільного міністерства, Закарпатської облдержадміністрації та облради, Ужгородської міськради. Среди прочего,, Почесною грамотою Міністерства культури України нагороджений колектив Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Від гостей зі столиці, а також із Угорщини і Словаччини на адресу винуватців свята позвучало ще чимало компліментів, слів вдячності та запрошень до творчої і освітньої співпраці.

Всі вітання і концертні виступи публіка супроводжувала рясними оплесками. Наостанок учасники та численні гості концерту спільно виконали «Многая літ», что, Очевидно, что, коледж збирається прожити, снова, «в мистецтві, натхненні, любовь».

Управління культури Закарпатської ОДА


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх