Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д. Є. Задора Закарпатської обласної ради святкує 75-річницю із дня заснування

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 21 травня, за участю першого заступника голови Закарпатської обласної ради Андрія Шекети відбулися урочисті заходи із нагоди ювілейної дати із дня заснування Комунального закладу «Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д. Є. Задора» Закарпатської обласної ради.

Концертна програма у виконанні студентів розпочалася на вулиці перед будівлею закладу. Тут гостей зустрів духовий оркестр коледжу, який виконав низку музикальних композицій. Відтак у актовому залі фахового коледжу відбулося святкове дійство. Привітати педагогічний колектив навчального закладу та студентів завітали також депутат обласної ради Володимир Чубірко, заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та інші посадовці й митці краю.

Вітаючи директора фахового коледжу Світлану Стегней та увесь викладацько-студентський колектив, Андрій Шекета зокрема зазначив, що «музиканти роблять цей світ добрішим і прекраснішим, адже і сьогоднішня чудова концертна програма у залі та віртуозне виконання музичних композицій додали яскравості події та піднесення».

Андрій Андрійович також виконав приємну місію – вручив Почесну грамоту обласної ради колективу Комунального закладу «Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д. Є. Задора» за вагомі досягнення у галузі культури і мистецтва, підготовку висококваліфікованих фахівців, високу професійну майстерність та з нагоди 75-річчя від дня його заснування.