Ужгородський музичний коледж повністю готовий до навчання off-line

Володимир Чубірко у рамках зустрічей із керівниками комунальних підприємств, які знаходяться у підпорядкуванні облради, сьогодні, 6 вересня, провів робочу нараду із директором Ужгородського музичного фахового коледжу імені Дезидерія Задора Світланою Стегней.

Директорка інформувала Володимира Чубірка, який входить до Наглядової ради фахового коледжу, про готовність до навчального року, розповіла про своє бачення перспектив розвитку, а також про проблеми, з якими стикається навчальний заклад та окреслила шляхи їх вирішення.

«Наразі коледж у повному обсязі готовий до навчання off-line, за парти повернулися студенти та у звичному режимі розпочали фахові заняття. Керівник закладу разом із колективом подбали про те, щоб були усі необхідні дозволи та облаштовані приміщення, що слугуватимуть укриттям у разі повітряної тривоги. На порядку денному – готовність до осінньо-зимового періоду», – підсумував зустріч Володимир Чубірко.

Пресслужба Закарпатської облради