УжНУ і Їглавська політехніка домовилися про співпрацю

Print Friendly, PDF & Email

Через місяць мають підписати базову угоду

Сьогодні, 3 листопада, у ректораті УжНУ відбулася зустріч делегацій вузу на чолі з ректором Миколою Вегешем та краю Височина Чеської Республіки у складі якої були Зденек Кадлец – голова адміністрації краю Височіна, Йозеф Недвєд – член благодійного фонду «ViZa», Василь Самандрула – координатор благодійного фонду «ViZa», Катержіна Недвєдова – керівник канцелярії гетьмана краю Височіна, Якуб Новотни – ректор Політехнічного університету міста Їглава.

Сторони домовилися розробити угоду про співпрацю між вузами, яка має бути підписана через місяць. Відтак окремі угоди конкретизують напрямки співпраці і визначать відповідальних з обох сторін. Базовими у такій співпраці будуть факультет міжнародних відносин УжНУ та технічний факультет Їглавського університету.

Мова про співпрацю у сфері медицини, точних наук, спільну розробку магістерських програм з урахуванням стандандартів ЄС, взаємне визнання дипломів вузів, обмін студентами і викладачами, можливість друку у науковому віснику Їглавської політехніки статей ужгородських науковців. До слова, ректор Я.Новотни запросив М. Вегеша увійти до складу редколегії цього поважного видання на що отримав згоду.

Присутній на зустрічі заступник голови фонду “ViZa” Борис Качур повідомив, що оскільки у лютому наступного року закінчується термін дії угоди між Закарпаттям та краєм Височіна, готується до підписання новий документ, який, можливо не буде обмежений часовими рамками.

Час Закарпаття