17 Ян 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

В Чехии кромки возвышенности проведены дни культуры Украины

Понедельник, 30 Сентябрь 2013, 11:30

В чеському краї Височина 6-7 листопада пройдуть дні культури України. Цей захід проводиться в рамках цьогорічної програми співробітництва між Закарпатською областю та краєм Височина.

Народне мистецтво Закарпаття з великою концертною програмою представлятиме заслужений академічний Закарпатський народний хор України під керівництвом заслуженого працівника культури України Наталії Петій-Потапчук. В програмі концертів, які пройдуть в місті Їглаві та інших містах краю Височина, буде відображено не тільки українську пісенну й хореографічну культуру, но искусство всех национальных меньшинств, кто населяющих Закарпатской земли. В репертуаре – украинский, чешский, словацкий, венгерский, румынский, Немецкие и российские народные песни и танцы, Эта группа представляет в Украине, и за рубежом.

Протягом цього мистецького свята в краї Височина відбудуться також зустрічі членів делегації органів місцевого самоврядування та мистецьких колективів Закарпаття з представниками територіальних громад та громадськістю партнерського краю.

Прес-служба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх